A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Saranda Alija - Kodi I Dashurise


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/04/2019

2019-04-13T18:00:03

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Avni Qahili"Kodi I Dashurise" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Saranda Alija.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Saranda Alija i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Anisa Smajlaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Miliona vete ndoshta me shum
Qysh kur u deshen du te paret
Dhe zoti madh boten krijoi
Magji e tij gjithcka sundoi