A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Seldi Qalliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  539
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Seldi Qalliu është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka studiar ne Akademine e arteve te bukura, dega Kanto dhe eshte i lidhur me kengetaren Mimoza Shkodra. Thotë për veten: “Jam i hapur, i komunikueshëm, shumë i suksesshëm me femrat. Më pëlqen të jem në qendër të vëmendjes dhe ia arrij gjithmonë”. Nuk i është dashur të punojë, pasi të gjitha të ardhurat e nevojshme ia siguron e ëma, e cila ka një biznes privat. Nëna është familja e tij e vetme. Prindërit janë ndarë që kur ai ishte vetëm 1 vjeç. Ba...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I fejuari i

Mimoza Shkodrës

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elgit Doda

Kastro Zizo

Bes Kallaku

Adrian Gaxha

Shpat Kasapi

Korab Shaqiri

Ardian Bujupi

Big Basta

Turjan Hyska

Noizy


Tags: Seldi Qalliu, Seldi

Seldi Qalliu në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018