A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Seldi - Tipi I Keq I Femres


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/05/2009

2009-05-10T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6


Tndjek per qdo nate poshte edhe lart
nqender t vemendjes ti je zakonishtt
s me ben merak jo jo aspak
vetem ne mua ti mos llogarit

ref
po me dhimsesh, mjera ti e mjera
po me dhimsesh, sa te ka ra vlera
hiqesh e ndjeshme, sa je e ndershme vetem une e di
ti je ti je tipi i keq i femres
vetem dhimbje ti mi fale zemres
hiqesh e ndjeshme sa je e ndershme vetem une e di

vjen per nje qast e ik me vrap
ne qfare pozite veten e ke nxjerr
une sjam me maj smund te ta fal
njeri te lere e tjetri po te merr

ref
po me dhimsesh, mjera ti e mjera
po me dhimsesh, sa te ka ra vlera
hiqesh e ndjeshme, sa je e ndershme vetem une e di
ti je ti je tipi i keq i femres
vetem dhimbje ti mi fale zemres
hiqesh e ndjeshme sa je e ndershme vetem une e di


Ky tekst u dërgua nga Blerinaaa(seldi(l))   KosovaGold
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018