A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Seldi & Doruntina - So Leht


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/02/2016

2016-02-25T17:08:11

Më Shumë Nga

Doruntina Qamili (Dina)

Muzika & Orkestrimi:

Irkenc Hyka

Teksti:

Doruntina Qamili (Dina)

Teksti:

Seldi Qalliu


So leht, hapin e parë bone ti vet
So leht, hapin e parë bone ti vet
Si don mem prek kur sem njeh
Vshtirë e ke, a pe sheh

Me vështirësitë që kam kalu n’jetë
Ti po menon se si gjith tjerët jom
Dhe pse në rrug jam rritë po ta them
Respektin maksimal për tër ty e kom
Jo jo trupin spo du me ta nxon
Ama zemrën tane, e une kurr ty sko met lon.
Se, jam qun i rritur nga një nanë
Me prindërit e ndam, ky është mësimi që mkan dhanë.

Po du met pas ngat, spo du met pas larg
Eren du me ta ni, veq met pa po m’duket pak
Eja ti me mu e ikim na dy larg.

REF.:
So leht, hapin e parë bone ti vet
So leht, hapin e parë bone ti vet
Si don mem prek kur sem njeh
Vshtirë e ke, a pe sheh

Si po menon që tallem une me ty
N'gabimet e një femre un jam lind
Mes shumë tjerave pom bjen n’sy
Errësirën po ma bon dritë
Jo jo trupin spo du me ta nxon
Ama zemrën tane, e une kurr ty sko met lon.
Se, jam qun i rritur nga një nanë
Me prindërit e ndam, ky është mësimi që mkan dhanë.

Po du met pas ngat, spo du met pas larg
Eren du me ta ni, veq met pa po më duket pak
Eja ti me mu e ikim na dy larg.

REF.:
So leht, hapin e parë bone ti vet
So leht, hapin e parë bone ti vet
Si don mem prek kur sem njeh
Vshtirë e ke, a pe sheh


Ky tekst u dërgua nga Star
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018