A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Semi Jaupaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Semi Jaupaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Ne moshen 10 vjecare e dashuruar pas muzikes, Semi shenon pjesmarrjen e pare ne nje kompeticion zyrtar te muzikes,“Festivalit Kombetar te Femijeve” Shkoder. Per 3 vite me rradhe nder te cilat 2vitet e para ajo ka qene pjese e finales se ketij kompeticioni (aso kohe I rendesishem), ndersa ne moshen 13 vjecare ne po te njejtin festival ajo shpallet si kengetarja me e mire. Me pas kjo ambicje per muziken konkretizohet ne Liceun Artistik “Jordan Misj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

E dashura e

Bojken Lakos

Finaliste në

Voice Of Albania

Ish-Anëtare e grupit

Grifshat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Flaka Krelani

Linda Sadiku

Orjola Xhemollari

Anida Llanaj

Megi Laska

Irsa Qosja

Xhejni Lito

Adalena Seferi

Morena Dyli

Gerta Mahmutaj


Tags: Semi Jaupaj, Semi, Grifshat, Breza, Bojken Lako

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018