A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Serena Darsi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Serena Darsi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 12 Qershor 2019, Serena Darsi publikon videoklipin "Mendjen Ma Ktheve Ti". Muzika e këngës u punua nga Alandy, ndërsa teksti u shkrua nga Endrit Mumajesi. Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Alandy....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Marigona Vitia

Ardita Begu

Anisa Smajlaj

Sarentina Cako

Ervisa

Dea Strica

Jona

Jola


Tags: Serena Darsi

Krijo Një Kartolinë