A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Seven Saraqi - E Dini  (Feat. Tonic)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/07/2011

2011-07-01T09:58:58

Featuring

Tonic

Video Produksioni:

Urban Graphics


Yeah
SEVEN SANIK
put your hands up
put your hands up

hej prit pak how you doing
posht nalt baby better keep moving
un e di ti po don ma shum bass
kejt vemendjen e ki pru deri sa mu em ki permas
wow wow secili bon deri sa ti je ne dance flow
percelle ritmin une vi me bounce
go ti smunesh mos me vrejt jo qe po thom une
po per to .....

Reff.2x:
ju mir e dini shum mir e dini qysh ajo doket qdo nat
krejt po dojn me pas ngat ku do qe jeni shum tjera
shini tjerat qe shkojn e vin prap asnjo si vjen ngat

kon e du e kom ngat domethon qe o me fat
on une jom gjith nese nuk beson nis
v v vete ti secilin secili e din per dillin
kur une jom n`HOT Beat
shum i she tu pershperit
duni me dit kur kini mem ni tu i qit
lyricat e mia n`beat kini me lyp mem mrri 1 dit
edhe 1 her me perserit qdo her shum ma perfect
qekjo o me refect ajo nuk ka defekt qata tjerat
nuk kan efekt

Baby ti e din qka une kom qef
Ngutu pak se e din qe nuk pres
Krejt fjalt qe i thojn nese une jom
.... ndikojn I`m so FLY jo nuk ki me shku
kerka ki mi perjetu gjithqka
me koh tregom qka din me bo

Reff.2x:
ju mir e dini shum mir e dini qysh ajo doket qdo nat
krejt po dojn me pas ngat ku do qe jeni shum tjera
shini tjerat qe shkojn e vin prap asnjo si vjen ngat

Un po du Un po du
met bo per veti
bashk me mu bashk me mu
e pret mengjesin
Un po du Un po du
Sa shum po du shum po du
bashk me mu bashk me mu
bashk me mu

text by : aLii
Reff.2x:
ju mir e dini ( JU MIR E DINI ) shum mir e dini ( SHUM MIR E DINI)qysh ajo doket qdo nat ( QYSH AJO DOKET QDO NAT )
krejt po dojn me pas ngat ku do qe jeni ( KU DO QE JENI ) shum tjera shini ( SHUM TJERA SHINI )tjerat qe shkojn e vin( SHUM TJERA SHKOJN ) prap asnjo si vjen ngat ( ASNJO SI VJEN NGAT )


Ky tekst u dërgua nga  GeeKi   aLii006
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018