A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Seven Saraqi - Ani Nasht


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/01/2017

2017-01-29T18:01:51

(verse 1)
lej foret tash pe din foren bashk shkojm dikun mi ik lafit
na bohum bashk qka po bohet jasht hiq sen spi nim let flasin
yeah let plasin
zemer zemer mos e hup vaktin
.shum i shum i shtrejt sahati
kape meniher se veq niher tvjen rasti
e di qe tdon baby tdon baby
shawty do that one time and go crazy go crazy
mmmm girl i aint lying lets make babys
1 babies maybe 2 babies
ok wait 3 babies
dammm what else a new mercedes ? drop top for the summer yeah you worth it baby
you know ill hit it hit it right
you know its going down tonight
ill fly in through your town tonight
to scoop you up girl from your hood go ahead you can tell ya parents bye

(chorus)
un e di qka pot tvyn
veq 1 nat veq 1 nat bashk me ty
kjo dashni so let me ty so let me ty gjithmon e kom dit
oh any nasht
vet e kom dasht veq mu tranu oh ani nasht
vet e kom msu keq vet e kom msu oh ani nasht
vet e kom dasht veq oh baby ani nasht
ani nasht ani nasht babe

(verse 2)
besom qa po t' foli
sjom si kta tjert me fjalt njejt qe perdorin
syn lej ato foret thash lej ato foret
smun me gjet ma mir si un ti veq lodhesh
kapum perdore
shkojm dikund ku nuk na njohin
tash a tbesohet
e ki pas ander pot realizohet
a pot kujtohet
sa ta kom thom ti nuk ki pse menohesh
gjith e kom dit u kon veq pune e kohes
deri vjen dita kur ti po derzohesh
kapercejm neper flame ja vlen bashk pe thejm na me njoni tjeterin
ka pe kthy un kryt pot sho ty yo babe ti nuk je nveti oh prit nalu pak sje normal qa qa pom bon ti oh lord dat ting hot
qa qa po ki qeff meriton tonat me ti dhon

(bridge)
oooo hajde hajde tdushi hajde tdushi pak
god dam qysh po dokesh permas
oooo hajde hajde tdushi pak hajde tdushi pak
zemer ti spom len rahat
oooo hajde ti ma ngat
hajde ti ma ngat zemer mos um rri shum larg like
oooo baby hajde tdushi pan hajde tdshi pak

(chorus)
un e di qka pot tvyn
veq 1 nat veq 1 nat bashk me ty
kjo dashni so let me ty so let me ty gjithmon e kom dit
oh any nasht
vet e kom dasht veq mu tranu oh ani nasht
vet e kom msu keq vet e kom msu oh ani nasht
vet e kom dasht veq oh baby ani nasht
ani nasht ani nasht babe


Ky tekst u dërgua nga ARG.
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018