A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Seven Saraqi - Molotov


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/07/2017

2017-07-26T16:00:47

Deri sa tdel flaka
Molotov hini flaka
Se ki pune me maniaka
Pune me maniaka
Smunem me na pa kta
Jau hupi topin Granit Xhaka
Yeah Granit Xhaka
Kta pi shkeli me jordanka
Gjepi unt po han lakna
Baby kapi laknat
Deri sa ti mushim cantat
E ki tardhmen mrapa

Baby kur e dridh baby kur e dridh si met nxon rryma
Meta tu e kqyr meta tu e kqyr mu ka nal fryma
Thire policin thire policin (x2)
Baby kur e dridh when you pom pom pom you a killa, turn that shit up like

Po dojn mi kersit farmerkat
Damn baby Koka rrit thoba sikur Bebe Rexha
Kur e kqyri tu livrit - hin nloj boj manevra
Nuk po foli fjal po folin veprat
Skena muhabeti qe sfolim letra
Shihem masanej na
Trunin po ta pi si taverna
Ika une , wrrum panamera
Chasin the papper
Yeah chasin the papper
Pare tylifare xhek setra
Dhipi doli fare, permi to po boj skleka
Me randsi me kon shneta

Baby kur e dridh baby kur e dridh si met nxon rryma
Meta tu e kqyr meta tu e kqyr mu ka nal fryma
Thire policin thire policin (x2)
Baby kur e dridh when you pom pom pom you a killa, turn that shit up like


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018