A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shaip Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Shaip Berisha është një këngëtar i njohur. Në vitin 1977, Demir Krasniqi & Shaip Berisha publikojnë albumin "Në Kerçovë Na Ra Një Gjamcë". Në vitin 1980, Demir Krasniqi & Shaip Berisha publikojnë albumin "Gërmia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Gërmia (1980)

Në Kerçovë Na Ra Një Gjamcë (1977)


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Sadat Makolli

Mefat Kameraj

Sami Pacolli

Ramazan Islami

Saba Hysa

Kreshnik Krasniqi

Mc Kulle

Rrahman Pagarusha

Kole Gojçaj

Dibosick


Tags: Shaip Berisha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018