A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Shawn Mendes - Treat You Better


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/07/2016

2016-07-12T17:00:05I won't lie to you
I know he's just not right for you
And you can tell me if I'm off
But I see it on your face
When you say that he's the one that you want
And you're spending all your time
In this wrong situation
And anytime you want it to stop

I know I can treat you better than he can
And any girl like you deserves a gentelman
Tell me why are we wasting time,
On all your wasted crying
When you should be with me instead
I know I can treat you better
Better than he can

I'll stop time for you
The second you say
You would like me too
I just wanna give you the loving that you're missing
Baby, just to wake up with you
Would be everything I need
And this could be so different
Tell me what you want to do

Cause I know I can treat you better than he can
And any gril like you deserves a gentelman
Tell me why are we wasting time
On all your wasted crying
When you should be with me instead
I know I can treat you better
Better than he can
Better than he can

Give me a sign
Take my hand, we'll be fine
Promise I won't let you down
Just know that you don't
Have to do this alone
Promise I'll never let you down

Cause I know I can treat you better than he can
And any girl like you deserves a gentelman
Tell me why are we wasting time
On all wasted crying
When you should be with me instead
I know I can treat you better
Better than he can
Better than he can
Better than he can

Kartolina (4)

2018-08-17 13:11:50
Give me a sign
Take my hand
we'll be fine
U krijua nga fanssssssss 2018-08-09 15:09:26
I know I can treat you
better than he can
And any girl like you
deserves a gentelman
2018-08-02 16:03:47
I'll stop time for you
The second you say
You would like me too
2018-07-10 12:46:52
I won't lie to you
I know he's just not right
for you
And you can tell me if I'm off
But I see it on your face

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018