A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shkelqim Berberi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Shkelqim Berberi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Shkelqim Berberi është një artist ri i estrades shqipetare qe korri një sukses per një kohë shumë të shkurtër. Shkelqim Berberi qysh i vogel është marre me degen e Artit ne pergjithesi... Ai mori pjese ne festivale te ndryshme, Ndersa vitin e kaluar filloi ne fazen profesionale te mirret me muzike (2016). Gjatesia: 1.79m Pesha: 70Kg Ngjyra e syve: e kafte Ngjyna e flokeve: Te kafte Ngyra e preferuar: e zeze. Shkelqimi studion ne fakulte...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Seven Saraqi

Stanaj

Anxhelo Koci

Shqipran Maliqi

Tensioni G

Dardan Osmanollaj

Tin (Boletin Musa)

Andi Qerreti

Kasso

Red Bloody


Tags: Shkelqim Berberi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018