A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Shkelqim Berberi - Goce Pejane


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/09/2018

2018-09-13T16:00:03

Muzika:

Lyric Master

Teksti:

Shkelqim Hoti"Goce Pejane" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Shkelqim Berberi.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Shkelqim Berberi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Bedri Islami. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Goc e bukur goc pejane
ma e bukra e ksaj ane
arom pranvere erë blini
engjellush nga dugagjini

je e kendshme je mahnitse
me shikime aq flladiste
ti me more me rembeve
zemren time ti e theve

Ref Moj goc pejane moj goc magjike shum te deshta prore me ikee e e sa shum halle shqetsime t`reja perendesh goc nga peja(2x)

Moj goc pejane por si bjeshka
aq krenare sikur bjeshka
ty gjith jeten te adhurova
qe te dua kur spushova
oooohhjooo kur spushova

Ref Moj goc pejane moj goc magjikee
shum te deshta prore me ikeee
e sa shum hallle shqetsime treja
perendesh goc nga peja(4x)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018