A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
  • Vendlindja:
  • Drenas 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Shkelqim Zeka është një shkrimtar. Shkelqim Zeka- 04.12.1997, eshte nje pasionant per poezine, prozen dhe cdo gje qe ka te beje me shkrimin.Ai shkruan qe kur ishte femije, Zeka eshte ne pergaditje te librit te tij te pare me poezi te mbledhura te cilat kane vite qe jan shkruar. Libri do te nxerre ne pah poezi te cilat jan frymezim nga jeta personale e tij, tematika ne poezite do te jete e ndryshme si dhe do kete larmi te veqante te temave sociale te cilat jan pasqyruar ne poezit q...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Rinor Murati

Bujar Meholli

Endrit Mehmeti

Leonard Shala

Gentinikqi

Perparim Blakaj

Kadri Mehmeti

Azem Deliu

Ardit Mehmetaj

Leonard Mrishaj


Tags: Shkelqim Zeka

Krijo Një Kartolinë