A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shkurte Gashi Feat. Flori Mumajesi

Tu Luta ➡ I Begged You

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: alargos


Tu Luta

[Shkurta:]
Sa fort te kam dashur
Sa fort me ke dasht
Sa here te pafjetur
Do ishim ne bashke

[Flori:]
Une boten shikoja
Vetem ne syt e tu
Tani me i lumtur
S'do jem si dikur

[Shkurta:]
Se m'ke lan, vetem m'ke lan
Se m'ke lan, vetem m'ke lan
Dhe s'e di sa me mungon
Ti s'e din...

[REF. Shkurta & Flori:]
S'te kam dashur une ty dje
Njesoj mendon ti edhe sot
Tu luta tu luta, tu luta por ishte e kote
S'te kam dashur une ty dje
Njesoj mendon ti edhe sot
Tu luta tu luta, tu luta por ishte e kote

[Shkurta:]
Si frymen e fundit
Un ty te kam dasht
A s'te vjen ty keq
Qe s'do jemi me bashke?

[Flori:]
Une boten shikoja
Vetem ne syt e tu
Tani me i lumtur
S'do jem si dikur

[Shkurta:]
Se m'ke lan, vetem m'ke lan
Se m'ke lan, vetem m'ke lan
Dhe s'e ti sa me mungon
Ti s'e di...

[REF. Shkurta & Flori:]
S'te kam dashur une ty dje
Njesoj mendon ti edhe sot
Tu luta tu luta, tu luta por ishte e kote
S'te kam dashur une ty dje
Njesoj mendon ti edhe sot
Tu luta tu luta, tu luta por ishte e kote


I Begged You

[Shkurta:]
How much I loved you
How much you loved me
How many times without sleep
We will be like this together

[Flori:]
I see the world
Only in your eyes
Now happier
We won't be like once

[Shkurta:]
You left me, you left me alone
You left me, you left me alone
And how much i miss you
You don't know...

[REF. Shkurta & Flori:]
How much i loved you yesterday
same you think today
I begged, i begged but it was useless
How much i loved you yesterday
Same you think today
I begged, i begged but it was useless

[Shkurta:]
As the last breath
I loved you
Don't you feel bad/guilty
That we are not anymore together

[Flori:]
I see the world
Only in your eyes
Now happier
We won't be like once

[Shkurta:]
You left me, you left me alone
You left me, you left me alone
And how much i miss you
You don't know...

[REF. Shkurta & Flori:]
How much i loved you yesterday
same you think today
I begged, i begged but it was useless
How much i loved you yesterday
Same you think today
I begged, i begged but it was useless

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018