A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shkurte Gashi

Do Mbijetoj ➡ I Will Survive

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Do Mbijetoj

Pse t’jam ba bajat
me thuaj ti
pse te jam merzit
dhe une se di
t’paskam dhone ty kaq shume dhimbje
tpaskam dhone....
dhe pse une per ty jap shpirtin,
se kupton...
jam une….

REF 2X
sa tkam jete nuk do te harroj
dhe nese veten time e denoj
do te mbijetoj, un di te mbijetoj….

pse te kam zhgenjy
une nuk e di
ndoshta te ka mungu
nga une dashni.....

t’paskam dhone ty kaq shume dhimbje
tpaskam dhone....
dhe pse une per ty jap shpirtin,
se kupton...
jam une….

REF 3X
sa tkam jete nuk do te harroj
dhe nese veten time e denoj
do te mbijetoj, un di te mbijetoj….


I Will Survive

Why have I become so boring for you?
I want you te tell me
Why have I become too dull for you?
I don't even know
I have apparantly caused you so much pain,
I apparantly have
Though I would even give my life for you,
you don't understand
it's me...

Chorus x2:
As long as I live, I won't forget you
And even if I punish myself,
I will survive, I will survive

Why did I let you down,
I don't know
Maybe you lacked love from me...

I have apparantly caused you so much pain,
I apparantly have
Though I would even give my life for you,
you don't understand
it's me...

Chorus x2:
As long as I live, I won't forget you
And even if I punish myself,
I will survive, I will survive

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018