A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Shkurte Gashi - Ti Ke Qen Dhe Gjithmon Ke Mbet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/02/2008

2008-02-28T00:35:18

Këngë e albumit:

"Hajde"


Ishte nat e fundit
qe dola me ty
zemra qe te deshti
pernjeher u thy

para teje sot, nuk dua me te qaj
edhe pse syt i kom plot vaj

ref:Buzet qe m'digjen sikur prush
perveq teje si puth kush
ooo ti ke qen dhe gjithmon ke mbet dashuria e sinqert

edhe pse me ike
dhe pran teje sjam
une ket ta kam falur
inati sta kam

se nuk mundem kurr,qe diqka te t'bej keq
sjam si ti,dhe kete merre vesh

ref:Buzet qe m'digjen sikur prush
perveq teje si puth kush
ooo ti ke qen dhe gjithmon ke mbet dashuria e sinqert


Ky tekst u dërgua nga Une
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018