A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Shkurte Gashi - Kthehu Shpirti Im


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2009

2009-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Vetëm Unë Jam Dukat"


Letrat u zbehen shpirti im
nuk je me ti si ne fillim
pak para se ti me shku
thoje se ske mem harru.

e di qe kot un po te pres
ndonse kam edhe shum pak shpres
larg syve larg zemres ton
DASHURIA perfundon.

ref: tani emrin tend therras
oo diku larg n'Evrop
me shkoj rinija duke qar un me lot
tani emrin tend oo n'letra e lexoj a ka kuptin tani t'jetoj.

sikurse parandjeja shume
por nuk e thoja ate une
dy zemra larg asesi
nuk mund te kene ngrohtesi.

e di qe kot une po te pres
ndonese kam edhe shume pak shprese
larg syve larg zemres tone
dashuria perfundon.

ref:tani emrin tend therras
ooo diku larg n'Evrop
me shkoj rinia duke qare une me lot
tani emrin tend ooo n'letra e lexoj a ka kuptim tani t'jetoj.


Ky tekst u dërgua nga Letta-gg   voglushja
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018