A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Shkurte Gashi - Edhe Ku Ju Knova


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2010

2010-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Hajde"


aaaaaaaa eeeeeeeeeeelelelele
aaaaaaa aaaaaaaa eeeeeeelelelele

edhe ku ju knova aj sonte me qeeeef

jalla albanova po dojkan me djeg

edhe ku ju knova as sonte me mund edhe per lorisin gjilanin me kall

aaaaaaaa eeeeeeeeeeelelelele
aaaaaaa aaaaaaaa eeeeeeelelelele

edhe per tetov ooo aj sonte ka rrshii
edhe kumanoven sonte per shoqni

edhe per prishtin oo sonte me vullnet
edhe ferizajin jalla dojm me djeg

edhe ku ju knova aj sonte me qeeef o ju knon shkurta me shoqnin e vet

edhe ku ju knova aj sonte me mall jasha jardenavi korqoven me kall


Ky tekst u dërgua nga Hanna
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018