A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Shkurte Gashi - Shina Nana Na


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2010

2010-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Hajde"


luje luje vallen pak per mu
sonte nata ka kalu
po shkojn oret nji nga nji
n breng ne zemer me ke hy
Ref:2x
shina nana najna, nana naj naj na luje , luje belin sonte mashalla.....
shina nana najna,nana naj naj na ,dua sonte tet kem prane...
SHKURTE: 2x
sonte teper mua je , je yll nate qe nuk flet.....
them mos u largo kaq shume se mu dogj zemra mu ba shkrum
REF: 3X:
shina nana najna ,nana naj naj na luje , luje belin sonte mashalla ....
shina nana najna , nana naj naj na dua sont tet kem prane


Ky tekst u dërgua nga Bardhyl Salihi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018