A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Shkurte Gashi - Mos Dashini E Vjeter


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2010

2010-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Hajde"


edhe sot jom siikur djee e nga ti qka ka te re a je gjaLL o shpirti im qe spo deL mo ne takim qee saa koohh nukk te ka m paa per ket fajeet kuush i ka .

reff. : ojj dashni e vjeter sdi si met harruu sii soot edhe neseer prap ka met kerku .

sa her po pikoon nje yyll mendoi se dot wjen nje diit emir nje dehshiir e shpreh qdoo her po sploocohet asniiher dit per dit po bei qudi perseri shum larg nga ti
Ref. .
tee priita me muuaj u ben disa wiet moj ket zemer nuk po di kujt tja loo un amanet


Ky tekst u dërgua nga  ilirjana
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018