A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Shkurte Gashi - Kot E Kot


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/12/2012

2012-12-14T23:35:08

hejj ti je djal qe veq me fjal mua me ngacmon
hej ti sguxon as nuk provon te kerkosh qka do

kot dukati kot floriri kot te gjitha i ke
kot qe thua je me i miri po mua sme ke
(2 her)vet un jam dukat afrohu me ngat mos u bej merak
vet un jam flori e ti djali ri e qna duhet pasuri

hej ti je djal qe veq flet dhe asgje nuk ben
hej ti je djal qe veq me lek veten e lavdon

kot dukati kot floriri kot te gjitha i ke
kot qe thua je me i miri po mua sme ke
(2 her)vet un jam dukat afrohu me ngat mos u bej merak
vet un jam flori e ti djali ri e qna duhet pasuri

(2 her)vet un jam dukat afrohu me ngat mos u bej merak
vet un jam flori e ti djali ri e qna duhet pasuri..


Ky tekst u dërgua nga unnn
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018