A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Shkurte Gashi - Luje, Luje Vallen


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/02/2014

2014-02-05T14:36:35

luje luje vallen pak per mu sonte nata ka kalu
po shkojn oret nje nga nje mbrenda nzemer me je ti 2x

shina najna najna naj na na na luje sonte belin hajde mashalla
shina najna najna naj na na na sonte dua te kem pran 2x

sonte ti per mua je njeri naten qe nuk fle
ti mos u largo kaq Shum se mu tash zemra mu bo shkrum 2x

shina najna najna naj na na na luje sonte belin hajde mashalla
shina najna najna naj na na na sonte dua te kem pran 2x


Ky tekst u dërgua nga shkurtaa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018