A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Shkurte Gashi - Mjaft Më Ke Prit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/02/2014

2014-02-05T14:36:35

Sa më lendoj mu zemren time
lajmri kur më ka ardh
ato une që e deshta
tjetrin e paska mar (2)
un kam shum vite qe jam n'mergim
ajo mu smë ka pritur
ska patur durim
-refreni-
mjaft me ke prit
nat edhe dit
shko ti e dashur
jo nuk te fajtsoj (2)
II
kur mora vesh un per ty
se tjetrin e paske mar
kujtova me mall në shpirt
zemra rinte duke qar
un kam shum vite qe jam n'mergim
ajo mu smë ka pritur
ska patur durim
-refreni-
mjaft me ke prit
nat edhe dit
shko ti e dashur
jo nuk te fajtsoj (2)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018