A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Shonak është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertetë Marion Braholli dhe që i vogël ai ishte nje dëgjues i rregullt i muzikës Hip-Hop. Ishin rreperat e asaj kohe frymezimi i tij që ti futej muzikës. Aktualisht këngët e tij i punon ne studion Radical Records ne Tiranë. Në Dhjetor 2017, Shonak merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "My Daling". Më datë 5 Shtator 2017, Shonak publikon videoklipin "5 Shkall". Teksti u shkrua nga Xhenty. Më datë 20 Qershor 2018, Shonak publikon v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

El Ninjo

Alby

Naldi

Clevinjo

Ergi Zejnuni (Ergi)

Lekssi

Bad Marley

Blaze

Mary X

O.D


Tags: Shonak, Marion Braholli

Shonak në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018