A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shontelle

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Saint James 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Shontelle është një këngëtare e huaj shumë e njohur. Shontelle Layne, known professionally as Shontelle, is a Barbadian singer-songwriter. She released her debut album Shontelligence in November 2008. Her second album, No Gravity, was released in September 2010. Her singles, "T-Shirt", and "Impossible", achieved modest international success. Shontelle began work on her debut studio album in early 2008, and completed the album in six months. The album's title was given to her by the album's engineer...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Jennifer Hudson

Jordin Sparks

Ciara

Miranda Lambert

Christina Perri

Vanessa Hudgens

Kat Deluna

Cheryl Cole

Loreen

Malù


Tags: Shontelle

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018