A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shota Baraliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  46
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Shota Baraliu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Shota Baraliu eshte nje vajze e re dhe eshte shume e lidhure me ekanin shqiptarë. Ajo është nje:Kengetare, Aktore dhe Top modele. Ne e kemi pare shum shpesh ne ekranin tone pasi qe ajo perveq kengeve shume te bukura qe na sjell ne televizion ajo ka marre pjese edhe si aktore ne nje nga serialet vendore me te shikuara te Kosoves, pikerisht tek seriali vendor: "Familja Moderne". Ajo nuk e le pas as aktrimin per te cilin kengetarja ka nje simpati ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Njomza Kallaba

Monika Salihu

Dafina Dauti

Mjellma Berisha

Adelina Thaçi

Aurora Susuri

Shkenda Dubova

Teuta Kurti

Nora Muqaj

Jehona Sopi


Tags: Shota Baraliu

Krijo Një Kartolinë