A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpëtim Saraçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  24
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 48 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Shpëtim Saraçi është një autor këngësh dhe instrumentist shumë i njohur. Shpëtim Saraci është kompozitor i njohur shqiptar. Jeton ne Tiranë dhe është i martuar me këngëtaren Mira Konçi. Ai ka një krijimtari të pasur artistike dhe është pjesëmarrës në të gjitha aktivitet kulturore të rëndësishme të vendit. Saraçi është vlerësuar me shumë çmime, duke dhënë një kontribut të vyer e të pazëvendësueshëm në muzikën shqiptare dhe festivalet e fundvitit....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorti i

Mira Konçit

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

  • Këngë/Publikime:

» Dërgo Një Këngë »
Artistë Të Ngjashëm:

Pandi Laço

Avni Qahili

Florent Boshnjaku

Adrian Hila

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Gojart Ferati

Kujtim Laro

Hajg Zaharjan

Shkumbin Nebihu

Klodian Qafoku


Tags: Shpëtim Saraçi, Shpetim Saraci

Krijo Një Kartolinë