A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpat Kasapi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  309
  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Shpat Kasapi është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Shpat Kasapi është këngëtar shqiptar nga Ish Republika Jugosllave e Maqedonisë. Babai Shpat Kasapit ishte Naim Kasapi prej Tetove ndërsa nëna e tij ishte e Gjylymsere Ramadani nga Tetova. Talenti i tij ishte muzika, kryesisht tallava Ai mesoi ne shkollen fillore "Liria" ne Tetove pastaj shkoi ne kolexhin turk "Yahya Kemal" ne Shkup kurse fakulltetin e kryejti ne Universitetin "FON" ne Shkup.Karierën muzikore e filloi që nga mosha e re, ku pas dis...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-I dashuri i

Afërdita Dreshaj

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Bukurane (2012)

Sa Me Lendoi (2011)

Medikament (2010)

Live (2009)

Gajdexhiu (2009)

Best Of (2008)

Sillu Pshtillu (2008)

S'e Pranon (2007)

Kush Te Ndau Prej Meje (2006)

Pa Ty S'jetoj (2005)


» Dërgo Një Këngë »

Ndjenja E Saj
Adelina
Axhamiu
Sa E Du Dashnin
Aroma E Saj
Xhan
Pa Ty S'jetoj
S'e Pranon
Casanova
Pom Mungon


Përkthime (3)


Artistë Të Ngjashëm:

Adrian Gaxha

Kastro Zizo

Ermal Mamaqi

Seldi Qalliu

Ermal Meta

Elgit Doda

Flori Mumajesi

Bes Kallaku

Alban Skënderaj

Naim Krasniqi


Tags: Shpat Kasapi, Shpati, Aferdita Dreshaj

Shpat Kasapi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë