A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpetim Selami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Shpetim Selami është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në vitin 2009, Shpetim Selami publikon albumin "Gjeraqina"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Agron Zhuga

Thoma Loli

Murat Cama

Vasillaq Gremi

Ylli Cela

Met Doku

Nevruz Nure (Lulushi I Korces)

Luli Qose

Gerti Hyka

Hysni Lala


Tags: Shpetim Selami, Shpetim Selmani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018