A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dona Janova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  34
  • Vendlindja:
  • Drenice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Dona Janova është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Ajo eshte kengetare e re e muzikes moderne, popullore moderne, popullore. Ne llogarine e saj, ne faqen e saj zyrtare ne facebook, "Dona Janova" si dhe ne instagram dona.janova, kemi verejtur qe Dona është në gjendje ti kendoj te gjitha zhanret e muzikes. Ajo kohe pas kohe poston video te ndryshme, ku kendon shumë kengë nga artiste shqiptare dhe te huaj. Madje, vet kengetarja ne nje interviste ka deshmuar qe është ne gjendje te kendoj opera, kengë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

E bija e

Aferdita Demakut

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Besiana Shkodra

Sala Jashari

Albana Berisha

Blinera Muzhaku

Vjosa Selmani

Lorina Dula

Adea Pula

Fiorela Sahiti

Elta Ademi

Arbnora Rexhepi


Tags: Dona Janova, Shqipdona Janova

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018