A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Dona Janova - Te Kalaja E Ulqinit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/12/2016

2016-12-19T17:00:09

Këngë e albumit:

"Kanagjegji Im"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Kalaja E Ulqinit" kënduar nga Dona Janova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dona Janova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin