A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Dona Janova - Rram Pam Pam


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/04/2018

2018-04-15T18:43:49

Muzika & Orkestrimi:

Granit Gashi

Teksti:

Ghulo

Këngë e albumit:

"Larg Vendlindjes"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Rram Pam Pam" kënduar nga Dona Janova.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Rram Pam Pam".
Videoklipi nga Dona Janova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018