A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Shqipe Abazi & Taulant Bajraliu - Kengen Qe Ty Ta Kendova


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/12/2018

2018-12-23T15:02:18

Më Shumë Nga

Taulant BajraliuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kengen Qe Ty Ta Kendova" kënduar nga Shqipe Abazi & Taulant Bajraliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shqipe Abazi & Taulant Bajraliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...