A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shqipe Lajqi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Shqipe Lajqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 10 Janar 2019, Shqipe publikon videoklipin "Janari". Më datë 4 Maj 2019, Shqipe publikon videoklipin "Wine Slow". Muzika e këngës u punua nga Nurteel, ndërsa teksti u shkrua nga Ghulo. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arbana Elezi

Brunilda Shkoza

Atma

Blentina

Joana Prifti

Lea Papa

Arjanita Shala

Egy C

Sienna

Angela


Tags: Shqipe Lajqi, Shqipe

Krijo Një Kartolinë