A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Shqip-e është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 10 Janar 2019, Shqipe publikon videoklipin "Janari"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Pashke

Neshi Cakolli

Dea Strica

Erza

Angel (Alma)

Irida Pojani

Jola

Enkeleda Dervishi

Sarentina Cako

Marjona Metohu


Tags: Shqip-E, Shqipe

Krijo Një Kartolinë