A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shqiponja Zeze

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Shqiponja Zeze është një grup artistësh. Më datë 23 Maj 2014, Shqiponja Zeze publikojnë videoklipin "Ma T'mdhajt N'geneve", në bashkëpunim me Hary-B....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Bloody Gangstaz Family

Fermatik

Wan Gangsta

Okupatorat

Down Town

Te Tjeret

Raiders

Dpk


Tags: Shqiponja Zeze

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018