A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shqipri Kelmendi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  23
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Shqipri Kelmendi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 29 Qershor 2008, Shqipri Kelmendi publikon videoklipin "Balad Pa Titull". Më datë 1 Qershor 2014, Mendi publikon videoklipin "Shpirti Jem", në bashkëpunim me Shqipri Kelmendi. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Në vitin 2015, Shqipri Kelmendi publikon albumin "Live 2015". Më datë 15 Dhjetor 2016, Shqipri Kelmendi publikon videoklipin "Dite Dimri Cover". Në vitin 2016, Shqipri Kelmendi publikon albumin "Live 2016". Më da...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Live 2016 (2016)

Live 2015 (2015)


» Dërgo Një Këngë »

Thehet Zemra
Dite Dimri Cover
Ska Jete Pa Gurbetgji
Te Dua
Balad Pa Titull
E Kam Dasht


Artistë Të Ngjashëm:

Hysni Klinaku

Fatmir Hoxha

Elvis Pupa

Alban Shehu

Dritero Shaqiri

Behar Lekaj

Marlen Qelia

Arbër Arapi

Admir Prekaj

Enigma


Tags: Shqipri Kelmendi, Lasgushi, Shqiprim Kelmendi, Lazgushi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018