A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Shuki - Hajde Nanusha


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/12/2018

2018-12-03T17:00:51

Teksti:

Kreshnik AvdiuNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Hajde Nanusha" kënduar nga Shuki.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Hajde Nanusha".
Videoklipi nga Shuki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018