A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sidrit Bejleri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  63
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Sidrit Bejleri është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe klasike. Eshte nje nga kengetaret shqiptare me te afte profesionalisht. Eshte diplomuar si i tille dhe mban lart emrin e shkolles shqiptare te kendimit. Nuk ka zhaner te kendimit te cilin mos ta kete levruar sic vetem ai di dhe vetem live. Kendon opera, musical, muzike te lehte ne te gjitha gjinite e saj dhe popullore. Solist prane Teatrit te Operas dhe Baletit, Tirane dhe ne lokalet me ne emer te kryeqytetit shqiptar. Ai ka bërë studime shtesë në të kënd...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Andy Dj

Erjon Korini

Alket Zaimi

Altin Sulku

Kozma Dushi

Dashnor Diko

Elton Deda

Françesk Radi

Rudi

Ervin Bushati


Tags: Sidrit Bejleri, Sidrit Beileri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019