A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Sienna është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 24 Qershor 2017, Sienna publikon videoklipin "Mos Me Prit". Më datë 13 Janar 2018, Sienna publikon videoklipin "Se Kur E Don". Më datë 29 Shtator 2018, Sienna publikon videoklipin "Du Me Dal". Teksti u shkrua nga Nurteel. Videoklipi u prodhua nga VisSoundMedia....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Anxhela Elmazi

Vjola Shuli

Ergi Bregu

Mila

Fabjana Hoxha Oxa

Dea Strica

Ardita Begu

Anisa Smajlaj

Irida Pojani

Jona


Tags: Sienna

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018