A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sijeta Hoti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Sijeta Hoti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Sijeta Hoti ka filluar karrieren e saj ne moshen 10 vjeçare. Në Korrik 2012, Sijeta Hoti merr pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Amerika". Më datë 2 Tetor 2012, Sijeta Hoti publikon videoklipin "Shumë Të Dua Vendi Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Melissa Magnanelli

Aulona Limani

Erza Hoti

Xhesika Pengili

Roderika Ukelli

Donika Nuhiu

Ilva Latifi

Denisa Dehari

Anika Berisha

Elta Ademi


Tags: Sijeta Hoti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018