A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Silvana Rusi - Ai


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  28

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/10/2017

2017-10-15T20:39:13

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2017


Ref (2x)
Aii kur mo ska me mpas
jo nuk mun mo,jo nuk mun mo
Aii vec veten e ka dasht
e me mpas mo,jo nuk mun mo

Ndal,mos thuj gjo,e e ndal
prej teje jam lodh
ti me fjal
fjalen mos ma thuj ti jo mos ma thuj jeeejj
Sjam e vetme,gabime me sene konkrete
Un kom bo,e ti je lodh
Prej atynee prej atynee

Ti sjeijei,i rendsishem nuk jeei
As i vetdijshem nuk jeei,se ca ke hup

Ref (2x)

Spo du me tfol,as spo du me fol
Krejta ti i the,
kur kem bashk i the,kur kem bashk i theee
Tash larg meje je,ti larg meje je
si pa vler e le,dashnin tone leeee

I bezdisshem i padobishem
ti je bo si nuk e kupton
Sa neveritshem kur tgjithe e dishin
se ca mke boooo

Ti sjeijei,i rendsishem nuk jeei
As i vetdijshem nuk jeei,se ca ke hup

Ref (2x)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018