A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Simona Karafili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
Simona Karafili është një këngëtare e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Erinda Dhima

Sevi

Pegi Xhani

Yllka Berisha

Burbuqe Rada

Denada Bare

Stela Brahimllari

Liliana Kanina

Meda (Nurimeda Kamberi)

Aida Hani


Tags: Simona Karafili

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018