A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Ëndrra dhe Shpresë

Zemra

zemra e nje vajze eshte si nje gur ai qe futet nuk mund te dale kurre
zemra e nje djali eshte si nje hotel nuk merret vesh kush hyn e kush del

- poezi nga Simona Shalcanj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5