A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Dashurie

Zemra Ime

Personi i cili kujdeset shume per te tjeret, eshte
ai i cili ka nevoje per kujdes me shume se te
tjeret. Personi i cili ben te tjeret te qeshin, dhe
buzeqeshin gjithe kohen, eshte ai i cili mban
shume dhimbje ne zemer. Personi i cili mundohet
te jete nje mik i mire per te gjithe, eshte ai qe ka
nevoje per nje mik te mire per vete. Personi i cili
gjithmone buzeqesh, dhe thote 'Jam mire' eshte
ai i cili i eshte thyer zemra, por eshte ende i forte
per te besuar se ne fund gjithcka do te shkoje
mire... !

- poezi nga Simona Shalcanj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018