A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sinan Hoxha - Mamin, Babin E Mashtron


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  23

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/07/2012

2012-07-12T16:43:47

Këngë e albumit:

"Best Of (Alo Alo Ambulanca)"

Këngë e albumit:

"Egzistoj"


2x
Mamin babin e mashtron
thua se ne shkoll po shkon
lart e posht ti shkon e vjen
asnje djal nuk te pelqen

Rf: 2x
E Bukur Je e Bukur
Sa Çuna Ti Ke Puthur
Si une sa ke Mashtruar
Ne lak kan perfunduar


2x
Here ne bar, here ne lokal
Here me plak e here me djal
Shume premton asgje nuk fal
Me ngadal moj me ngadal

4x
e bukur je e bukur
sa qunat ti ke puthur
si un sa ke mashtruar
ne lak kan perfunduar.


Ky tekst u dërgua nga  Paola   ALDOooo
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018