A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sinan Hoxha - Egzistoj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/04/2013

2013-04-07T14:57:48

Zemer me beso une jam penduar
Deshmitar i kam lotet ne sy
Tani e pranoj se kam gabuar
Asnjehere s`kam qen i denje per ty
I kujtoj me mall puthjet e tua
Jo se beson por eshte e vertet
Me mesove ti me ledhatime
Kthehu prap te lutem dhe njehere

Ska njeri qe nuk gaboj
Qe nje zemer se lendoj
Pa mekate n`kete bote nuk ka njeri
Do te bij ne kembet etua
Te te them sa shume te dua
Vrava zemren qe ma fale ti....

Refreni :2x

Egzistoj sepse te dua
Pa ty jeta ska kuptim
a me pranon se kam gabuar
Po te lutem me gjithe shpirt


Ky tekst u dërgua nga  doruntinaG
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018