A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Hoxha - Hic Fare


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Best Of (Alo Alo Ambulanca)"

Këngë e albumit:

"Arome Parfumi"


Hic moj zemer nuk me don ti hic, hic hic fare,
kur kaloj shikimet mi hedh s'kic, lozonjare. (2 here)
Pres te dalesh ne dritare,ti me thua s'dal hic fare,
DIL MOJ ZEMER SE NE SHPIRT ME KALLE.

Hic fare hic fare, ti s'me don hic fare
qe une po vuaj vec ti je shkaktare.
Hic fare hic fare ti s'me don hic fare
qe une po vuaj vec ti je shkaktare.

Don te lush moj zemer don te lush,pa kuptuar,
por nje dite patjeter do te duash, eshte e shkruar.(2 here)
Pres te dalesh ne dritare ti me thua s'dal hic fare, dil moj zemer se ne shpirt me kalle.

(Ref...)


Ky tekst u dërgua nga kejsi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018