A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Hoxha - Nga Shpirti Do Te Largoj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Arome Parfumi"


Sonte do dal i vetem
te te harroj, te te harroj
koha ilac i shpirtit
do te me sheroj, do te me sheroj
do te me sheroj

(refreni)
Do te me djege etja buzen
do ta duroj
do te me djege zemren malli
do ta sheroj
por prapa sdo te kem
te te kerkoj
nga shpirti do te largoj

Si rashe ne lojen tende
jo nuk e di, jo nuk e di
mekati zemres time
u bere ti, u bere ti
u bere ti

(refreni)
Do te me djege etja buzen
do ta duroj
do te me djege zemren malli
do ta sheroj
por prapa sdo te kem
te te kerkoj
nga shpirti do te largoj

(2x)
Do te me djege etja buzen
do ta duroj
do te me djege zemren malli
do ta sheroj
por prapa sdo te kem
te te kerkoj
nga shpirti do te largoj


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018